Materiały izolacyjne

Środek konserwujący do pap – wykorzystywany do konserwowania pokryć dachowych z papy asfaltowej. Uzyskana dzięki niemu warstwa, tworzy skuteczną i trwałą izolację przeciwwilgociową. Może być również stosowana do betonów w ścianach fundamentowych oraz tynków zewnętrznych. Produkt należy używać na zimo.

Środek klejący do pap asfaltowych – wykorzystywany do już wykonanych wielowarstwowych pokryć dachowych z pap asfaltowych. Może być również używanych jako izolacja dla betonowych ścian na zewnątrz, po ich wcześniejszy zagruntowaniu.

Środek do izolacji i gruntowania – wykorzystywany do zabezpieczania suchych oraz lekko wilgotnych elementów betonowych, a także tynków. Należy go używać przed wykonaniem właściwych hydroizolacji bitumicznych bezspoinowych, lub hydroizolacji papowych. Odpowiedni także to stosowania pod papy termozgrzewalne oksydowane, oraz papy modyfikowane SBS.

Dysperbit - dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa, polecana do konserwacji i renowacji pokryć dachowych – wyłącznie z pap asfaltowych. Może być również używany podczas wykonywania bezosnowowych pokryć dachowych, tworzonych na podkładzie z tylko jednej warstwy papy. Pozostałe możliwości wykorzystania to realizowanie powłok dekoracyjno – ochronnych na pokryciu z papy asfaltowej, gruntowanie podłoży oraz izolowanie fundamentów od wilgoci i wód gruntowych.

Taśma dekarska – samoprzylepna taśmy bitumiczna, stosowana do szybki izolacji oraz uszczelnień wodoszczelnych. Posiada ochronną warstwę z aluminium, która zwiększa jej trwałość i wytrzymałość. Nieodzowna podczas prac budowlanych i dekarskich każdego rodzaju. Specjalna konstrukcja pozwala jej na zachowanie elastyczności w każdych warunkach pogodowych, nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach.

Akcesoria – kompletna oferta narzędzi dekarskich, folii budowlanych i kubełkowych, listw i pozostałych produktów, koniecznych podczas mniejszych i większych prac dekarskich.