Jaki rodzaj ociepleń wybrać?

Styropian fasadowy – najczęściej stosowany materiał do zewnętrznej izolacji cieplnej ścian szczelinowych, wyposażonych w wentylowaną lub nie szczeliną powietrzną. Może być również wykorzystywany jako izolacja dylatacyjna. Dostępny w szerokim wyborze grubości i twardości.

Styropian podłogowy – wykorzystywany do tworzenia poziomej izolacji cieplnej podłóg. Układany pod podkładem z płyt prefabrykowanych, posadzkami, a także na gruncie, po wcześniejszym wykonaniu podkładu posadzkowego. Znajduje zastosowanie w budynkach, w których będzie występowało normalne obciążenie.

Wełna mineralna – oferowana w różnych grubościach, służy do wykonywania trwałych i skutecznych warstw izolacji cieplnej. Zatrzymując ciepło wewnątrz obiektu, ma znaczący wpływ na redukowanie efektu cieplarnianego na Ziemi. Wełna mineralna znajduje zastosowanie w niemal każdym rodzaju budownictwa, przyczyniając się do zmniejszania kosztów ogrzewania, zużycia energii elektrycznej, oraz poprawiając panujący w domach mikroklimat. Produkt nieodzowny, jeśli planują Państwo budowę ekologicznego i energooszczędnego domu.

Akcesoria do ociepleń – zapewniamy dostęp do wszystkich akcesoriów, niezbędnych podczas prac izolacyjnych. Siatki z tworzyw sztucznych, aluminiowe narożniki z siatą, listwy startowe, kołki, sznurki i wszystko co potrzebne do szybkiego i trwałego wykonania izolacji cieplnej.