Gwoździe i śruby


gwozdzie.jpgGwoździe budowlane – nieodzowne podczas prac budowlanych i remontowych gwoździe, oferujemy w największym wyborze wielkości i materiałów. Gwoździe do drewna, pokryć dachowych, oraz maleńkie gwoździki do prac wykończeniowych i dekoracyjnych.

Kołki rozporowe – niezawodne i sprawdzone systemy mocowań. Kołki rozporowe w zależności do długości i grubości, są bezpiecznym i wytrzymałym sposobem mocowania i przenoszenia obciążeń. Wbite w sufit lub ściany, pozwalają na szybki i wygodny montaż listw, stelaży, oświetlenia, a także innego wyposażenia wnętrz.

Śruby montażowe – sprzedawane we wszystkich długościach i średnicach. Pozwalają na szybki montaż przedmiotów do ścian i sufitów, a także łączenie ze sobą pojedynczych elementów – np. kształtowników metalowych, listw i innych.

Kotwy montażowe – stalowe, wytrzymałe i sprzedawane w większości poszukiwanych rozmiarów kotwy montażowe, wykorzystywane są do montażu stolarki okiennej i drzwiowej, a także elementów konstrukcji drewnianych. Stal bardzo dobrej jakości to gwarancji wytrzymałości i bezpiecznego montażu.

Łączniki izolacji – najszerszy na rynku wybór łączników stosowanych do mocowania izolacji styropianowych i z wełny mineralnej do wszystkich rodzajów podłóż – betonu, murów, drewna, konstrukcji szkieletowych.