Kostka brukowa KOST-BET


kostka.jpgKostka brukowa – w sprzedaży posiadamy kostkę brukową renomowanego producenta Kost-Ber. Dostępne modele, cieszące się największą popularnością to holand i behaton. Kostka holand (holenderska), to klasyczny prostokątny kształt i ciekawy wybór kolorów. Behaton to z kolei dobrze rozpoznawalny wzór kości i dostęp do najpopularniejszej kolorystyki. Oba modele doskonale nadają się do wykonywania chodników, podjazdów, parkingów, tarasów oraz innych powierzchni o mniejszym i większym stopniu eksploatacji. W ofercie posiadamy kostkę brukową fazowaną lub nie, zdolną przenosić nawet bardzo duże obciążenia.

Palisada – oferowana w najpopularniejszych kształtach – kwadratowa, okrągła oraz łupana. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje różnica poziomów, lub w miejscach, w których zamierzamy założyć zielone tarasy lub ogródki ozdobne. Duża wytrzymałość i przystępna cena pozwala z pomocą palisady tworzyć zachwycające aranżacje ogrodów i przestrzeni publicznych.

Płyta ażurowa – powszechnie stosowana płyta, odpowiednia do tworzenia powierzchni podjazdów, parkingów i dróg dojazdowych. Wytrzymałość, przepuszczalność wody i przystępna cena to jej największe zalety. Płyty ażurowe można również wykorzystywać do umacniania skarp i pochyłości. Wyrastająca w otworach trawa i roślinność zapewnia płytom jeszcze większą przyczepność do gruntu, a po czasie sprawia, że są całkowicie niewidoczne.

Odwodnienia – korytka, wykończenia, a także pozostałe elementy, niezbędne do wykonania skutecznych systemów odwadniających – liniowych i innych.